Skip to main content

Due to the Russian invasion of Ukraine, we have paused all purchases and training in and from Russia.

Applying Professional Scrum

Live Virtual Class, December 12-13, 2022

Class Overview

This APS training will be delivered in Polish hence all the information is in that language.

Jeśli po szkoleniu on-line czujesz, że nie jesteś jeszcze gotowy/a podejść do egzaminu lub potrzebujesz spotkać się z nami na szkoleniu stacjonarnym zapraszamy. Wejście na szkolenie stacjonarne będzie dla Ciebie bezpłatne.

APPLYING PROFESSIONAL SCRUM™ (dawniej Professional Scrum Foundations) to szkolenie skierowane do osób dopiero rozpoczynających swoją pracę w Scrumie lub chcących się z nim zapoznać. Warsztat demonstruje mechanikę frameworku, stawiając przed uczestnikami kolejne praktyczne wyzwania i zastawiając na nich pułapki. Oprócz solidnej merytorycznej wiedzy o kluczowych elementach Scruma, uczestnicy zdobywają pierwsze doświadczenia pracy tą metodą.

Podczas szkolenia

Dla kogo jest to szkolenie?

APS to intensywny warsztat dla świeżo upieczonych Scrum Masterów lub osób, które zastanawiają się nad objęciem tej funkcji, a także członków zespołów Scrumowych oraz całych zespołów. Jest to również idealne szkolenie dla menedżerów liniowych, specjalistów kadr, klientów zespołów zwinnych oraz każdego, kto pracuje z deweloperami.

Zakres szkolenia

W trakcie szkolenia uczestnicy poznają historię i okoliczności powstania Scruma, najważniejsze elementy jego struktury, specyfikę ról projektowych, przynależne im obszary odpowiedzialności oraz ożywiającą je dynamikę.

Po szkoleniu uczestnicy będą:

  • znali charakterystykę zwinnego rozwoju oprogramowania, historię i okoliczności powstania Scruma, metodę Scrum i jej elementy składowe (Role, Zdarzenia, Artefakty), znaczenie komunikacji między klientem, interesariuszami i zespołem w celu maksymalizacji wartości dostarczanego produktu,
  • umieli stosować wydarzenia i narzędzia scrumowe w pracy samoorganizujących się zespołów, poprawnie zakreślać role i odpowiedzialności w zespole, planować prace w projektach realizowanych metodami zwinnym,
  • przygotowani do pracy i współpracy z zespołami zwinnymi, bardziej otwarci i komunikatywni, pewniejsi w sytuacjach ryzyka oraz bardziej nastawieni na współpracę.

 

Class Details

Language

Polish

Delivery Method

Live Virtual Class
Time Zone: Europe/Warsaw
Start/End Time: 9:00 AM - 5:00 PM

Date

Start: December 12, 2022
End: December 13, 2022

Partner

Brass Willow

Registration & Price

Price: PLN 3100
Register

More Information

Proces egzaminacyjny

Każdy uczestnik, który odbędzie szkolenie Applying Professional Scrum otrzymuje hasło uprawniające do przystąpienia do egzaminu Professional Scrum Master I (PSM I). Uczestnicy APS, którzy podejdą do egzaminu PSM I w ciągu 14 dni od otrzymania darmowego hasła i nie uzyskają co najmniej 85% punktów, otrzymają drugą bezpłatną próbę bez dodatkowych kosztów.

Każdy uczestnik szkolenia ma również możliwość uzyskania jednorazowej zniżki w wysokości 40% na egzamin Professional Scrum Master II (PSM II).

Egzaminy odbywają się w języku angielskim i przeprowadzane są online na stronach Scrum.org.

Punkty rozwoju personalnego PMI

Uczestnicy szkolenia Applying Professional Scrum™ uzyskują 14 punktów rozwoju personalnego (Personal Development Units, PDU). Punkty zdobywa się za sam udział w szkoleniu, a nie za zdanie egzaminu.

Przeczytaj więcej o szkoleniu: https://brasswillow.pl/szkolenie/applying-professional-scrum-2/

Wszystkie podane ceny są cenami netto. Należy do nich doliczyć 23% VAT.

Jeśli potrzebujesz szkolenia zamkniętego, vouchera lub nowej daty szkolenia napisz do nas na kontakt@brasswillow.pl

Venue

zoom+mural

Registration

Register