Applying Professional Scrum for Software Development Live Virtual Class, Apr 21-23, 2021

APS-SD

Course Overview

Applying Professional Scrum™ for Software Development (dawne PROFESSIONAL SCRUM DEVELOPER) to trzy dni intensywnej praktyki w Scrumie, które pokazują, w jaki sposób zwinne praktyki inżynierskie poprawiają zdolność zespołu do tworzenia wysokiej jakości oprogramowania. W trakcie opartego na symulacji warsztatu, poprzez kolejne wyzwania i dyskusje uczestnicy uczą się, jak sprostać normom jakościowym jednocześnie dostarczając wartość biznesową – w końcu klient czeka!

                                                    

GRUPA DOCELOWA

Szkolenie Applying Professional Scrum™ for Software Development  jest skierowane do wszystkich członków Zespołu Deweloperskiego, w tym architektów, programistów, twórców baz danych, inżynierów jakości i wszystkich posiadających wiedzę techniczną. Warsztaty koncentrują się na technologii i wymagają pisania kodu.

 

CELE SZKOLENIA

Szkolenie APS-SD (dawne PSD) przygotowuje uczestników do świadomego pełnienia roli członka Zespołu Deweloperskiego. Dzięki licznym ćwiczeniom uczestnicy poznają dobre praktyki programowania, zrozumieją, dlaczego są one potrzebne oraz zdobędą doświadczenie w ich stosowaniu.

Price: PLN 4500

Early Bird Price: PLN 4000 until Apr 12, 2021

Course Details

Location

Live Virtual Class
 UTC
 
9:00 AM - 5:00 PM

Date

Apr 21, 2021
Apr 23, 2021

More Information

Language: Polish

ZAKRES SZKOLENIA

Po szkoleniu uczestnicy będą:

  • potrafili programować w parach, dobierać optymalne rodzaje testów do produktu, tworzyć dokumentację techniczną, dobierać architekturę, unikać długu technicznego,
  • znali dobre i złe praktyki w pisaniu komentarzy, podstawowe zasady czystego kodu, czytelne nazewnictwo, testy jednostkowe, TDD, BDD, projektowanie obiektowe, zasady SOLID, branching, continuous integration, metryki kodu i refaktoryzację.

 

FORMA SZKOLENIA

Jak zwykle w życiu zawodowym, deweloperzy dziedziczą kod po kimś bliżej nieokreślonym. Wiedzą tylko, że zawiera dużo błędów. Okazuje się, że jakość także pozostawia wiele do życzenia, a Product Owner uwypukla jej znaczenie. Szkolenie zawiera bogaty wybór ciekawych ćwiczeń teoretycznych i praktycznych. Oprócz tego każda z omawianych praktyk jest wdrażana w rozwijanym projekcie. Na uczestników czeka wiele ciekawych przykładów i pułapek, dzięki którym zrozumieją omawiane zagadnienia. Szkolenie jest akredytowane przez Scrum.org.

 

UWAGA: Szkolenie to nie jest odpowiednie dla osób, które nie miały wcześniej praktycznej styczności ze Scrumem. Takie osoby powinny najpierw skorzystać ze szkolenia Professional Scrum Foundations.

 

PROCES EGZAMINACYJNY

Po zakończonym szkoleniu w ciągu pięciu dni roboczych uczestnicy otrzymują kupon umożliwiający jedno podejście do egzaminu Professional Scrum Developer I (PSD I), który pozwoli uzyskać certyfikat.  Egzamin PSD I złożony jest z zamkniętych pytań wielokrotnego wyboru. Aby go zdać, trzeba uzyskać co najmniej 85% punktów. Większość uczestników naszych szkoleń nie ma żadnego problemu ze zdaniem tego egzaminu, pod warunkiem dobrej znajomości języka angielskiego.

W przypadku podejścia do egzaminu w ciągu 14 dni od otrzymania kuponu i uzyskania negatywnego wyniku egzaminu, Scrum.org przekaże uczestnikowi jeszcze jeden voucher na dodatkowe podejście do danego egzaminu.

Venue

Mural+zoom

Professional Training Network Provider

Brass Willow

Registration