Professional Agile Leadership - Evidence Based Management Live Virtual Class, Nov 17-18, 2022

PAL-EBM

Course Overview

This PAL-E training will be delivered in Polish hence all the information is in that language.

Jeśli po szkoleniu on-line czujesz, że nie jesteś jeszcze gotowy/a podejść do egzaminu lub potrzebujesz spotkać się z nami na szkoleniu stacjonarnym zapraszamy. Wejście na szkolenie stacjonarne będzie dla Ciebie bezpłatne.

PROFESSIONAL AGILE LEADERSHIP™ – EVIDENCE-BASED MANAGEMENT™ (PAL-EBM) jest jednodniowym, warsztatem, na którym uczestnicy dowiedzą się, czym jest EBM i jak go stosować poprzez praktyczną naukę. Poprzez serię ćwiczeń uczestnicy poznają techniki, które wspierają bardziej zwinne myślenie:

  • wykorzystanie empiryzmu do wyznaczania i osiągania celów strategicznych, zarządzanie nieznanym i złożonością poprzez eksperymentowanie i dostosowywanie celów,
  • tworzenie środowiska kulturowego wykorzystującego jasne cele, odpowiednie środki i zaufanie, aby umożliwić zarządzanie sobą i autonomię,
  • odejście od mierzenia postępów wyłącznie za pomocą wskaźników wydajności zespołu na rzecz skupienia się na kliencie i poprawie wyników dla niego,
  • wprowadzanie usprawnień operacyjnych poprzez wykorzystanie czterech kluczowych obszarów wartości (Unrealized Value, Current Value, Time to Market, and the Ability to Innovate) jako źródeł do podejmowania decyzji opartych na faktach.

Dla kogo jest to szkolenie?

PAL-EBM jest przeznaczony dla profesjonalistów na stanowiskach kierowniczych (w tym kadry zarządzającej, menedżerów, Scrum Masterów, Product Ownerów, trenerów i konsultantów). Uczestnicy powinni zapoznać się z przewodnikiem Evidence-Based Management Guide, rozumieć praktyki Agile i chcieć odejść od tradycyjnych, opartych na planach sposobów pracy i modelach pomiaru, jednak nie muszą mieć konkretnego doświadczenia ze Scrumem.

Cele szkolenia

Przy stale zmieniającym się świecie i potrzebach klientów, organizacje potrzebują informacji i faktów, które pomogą im szybko dostosować się do nowych wyzwań, tak aby mogły dostarczać większą wartość i osiągnąć prawdziwą zwinność biznesową. Dlatego właśnie Scrum.org stworzył framework Evidence-Based Management™ (EBM), który pomaga liderom i zespołom w poprawie wyników i koncentruje się na wartości dla klienta. Poprzez celowe eksperymentowanie systematycznie poprawia wydajność organizacji i pozwala osiągnąć założone cele strategiczne. Ten warsztat wyposaży w potrzebną wiedzę i narzędzia, liderów i kierowników, aby mogli skuteczniej pomagać swojej organizacji.

Price: PLN 3200

Early Bird Price: PLN 3000 until Nov 3, 2022

Course Details

Location

Live Virtual Class
 Europe/Warsaw
 
9:00 AM - 2:00 PM

Date

Nov 17, 2022
Nov 18, 2022

More Information

Language: Polish

Zakres szkolenia

Aby odnieść sukces w zmieniającym się świecie trzeba zostać organizacją zwinną, wykorzystującą fakty do podejmowania właściwych decyzji. Wszystko to po to, aby osiągnąć zwinność biznesową i dostarczyć wartość klientom. Na szkoleniu:

  • zrozumiesz istotne aspekty celów i miar oraz tego, jak wpływają one na zachowania oraz kulturę i wartości organizacji,
  • nauczysz się jak wspierać organizację w przyjęciu empiryzmu jako podejścia właściwego do agile leadershipu. Wykorzystasz eksperymentowanie do stopniowego zmierzania w kierunku organizacji celów,
  • zobaczysz jak cele i zaufanie działają razem, aby umożliwić autonomię, przejrzystość i dostarczanie wartości
  • odkryjesz powiązanie przywództwa rynkowego i zrównoważonego rozwoju z ciekawością, adaptacją i empiryzmem
  • zrozumiesz jak wykorzystać EBM i jego KVA, żeby skoncentrować się na metrykach, które wpłyną na poprawę wartości rynkowej i zdolności operacyjnych

Proces egzaminacyjny

Po zakończonym szkoleniu w ciągu pięciu dni roboczych uczestnicy otrzymują kupon umożliwiający jedno podejście do egzaminu Professional Agile Leadership- Evidence Based Management, który pozwoli uzyskać certyfikat. Większość uczestników naszych szkoleń nie ma żadnego problemu ze zdaniem tego egzaminu, pod warunkiem dobrej znajomości języka angielskiego.

W przypadku podejścia do egzaminu w ciągu 14 dni od otrzymania kuponu i uzyskania negatywnego wyniku egzaminu, Scrum.org przekaże uczestnikowi jeszcze jeden voucher na dodatkowe podejście do danego egzaminu.

Punkty rozwoju personalnego PMI

Wszyscy uczestnicy szkolenia Professional Agile Leadership -  Evidence Based Management  uzyskują 7 punktów rozwoju personalnego (Personal Development Units, PDU). Punkty zdobywa się za sam udział w szkoleniu, a nie za zdanie odpowiedniego egzaminu.

Wszystkie podane ceny są cenami netto. Należy do nich doliczyć 23% VAT.

Venue

ZOOM+MURAL

Professional Training Network Provider

Brass Willow

Registration