Skip to main content

Professional Scrum Facilitation Skills

Live Virtual Class, April 17, 2023

Class Overview

This PSFS training will be delivered in Polish hence all the information is in that language.

Jeśli po szkoleniu on-line czujesz, że nie jesteś jeszcze gotowy/a podejść do egzaminu lub potrzebujesz spotkać się z nami na szkoleniu stacjonarnym zapraszamy. Wejście na szkolenie stacjonarne będzie dla Ciebie bezpłatne.

PROFESSIONAL SCRUM FACILITATION SKILLS to akredytowane przez Scrum.org, jednodniowe, interaktywne szkolenie stworzone by pomóc osobom praktykującym w środowisku Scrum rozwijać swoje umiejętności facylitacji. Dzięki temu będą oni mogli lepiej porozumieć się ze swoimi zespołami, zarządem oraz klientami. 

Szkolenie uczy jak efektywnie zrozumieć i wykorzystać techniki facylitacyjne, które pomagają w rozwiązywaniu problemów oraz wpływają pozytywnie na przebieg wydarzeń Scrumowych. Przekłada się to na osiąganie lepszych rezultatów.

 

Dla kogo jest to szkolenie?

Professional Scrum Facilitation Skills, to szkolenie dla każdego chcącego wspierać efektywne i angażujące spotkania w Scrumie np. Scrum Masterów, Agile Coachów, menedżerów. 

Cele szkolenia

Professional Scrum Facilitation Skills skupia się przede wszystkim, na zrozumieniu facylitacji oraz  wypróbowaniu się w roli facylitatora. Facylitacja rozwija się w zawrotnym tempie. Podczas szkolenia podzielimy się z Tobą wiedzą teoretyczną, którą wypróbujesz w praktyce. Celem jest powrót do pracy w gotowości, żeby wspierać efektywną współpracę zespołu i pokazać, że da się lepiej. Nie ma niczego, za co zespoły są tak wdzięczne jak, szybsze, bardziej efektywne spotkania. Takie, na których każdy wie, że ma wpływ na wynik, więc bez wysiłku się angażuje. Decyzje są podejmowane wspólnie i dzięki temu są lepsze. Wiemy, że nie wystarczy 8h aby zostać świetnym facylitatorem. Damy Ci jednak podstawy i przećwiczysz narzędzia do prowadzenia efektywnych i angażujących spotkań.

Class Details

Language

Polish

Delivery Method

Live Virtual Class
Time Zone: Europe/Warsaw
Start/End Time: 9:00 AM - 5:00 PM

Date

Start: April 17, 2023
End: April 17, 2023

Class Format

Traditional

Partner

Brass Willow

Registration & Price

Price: PLN 2900

Registration for this class has closed

More Information

Language: Polish

Zakres szkolenia

Szkolenie Professional Scrum Facilitation Skills to jednodniowy warsztat. 

Na szkoleniu poznasz:

  • założenia teoretyczne facylitacji,
  • techniki angażujące wszystkich uczestników,
  • prawdy i mity na temat facylitacji,
  • podstawowe błędy facylitacji,
  • fazy przebiegu spotkania i jak pomóc grupie przejść przez nie gładko.

A przede wszystkim wypróbujesz się w roli facylitatora w bezpiecznych warunkach

Egzamin Professional Scrum Facilitation Skills

Wszyscy uczestnicy szkolenia mają możliwość darmowego podejścia do egzaminu na certyfikat Professional Scrum Facilitation Skills. Jeśli uczestnik podejmie tę próbę w ciągu 14 dni od daty zakończenia szkolenia i nie powiedzie mu się, wówczas otrzyma jeszcze jedną darmową szansę.

Po zdaniu egzaminu uczestnik otrzymuje oficjalny certyfikat Professional Scrum Facilitation Skills. Do uzyskania certyfikatu niezbędne jest osiągnięcie pozytywnego wyniku egzaminu, co oznacza zdobycie 85% punktów.

Punkty rozwoju personalnego PMI

Uczestnicy szkolenia Professional Scrum Facilitation Skills™ uzyskują 7 punktów rozwoju personalnego (Personal Development Units, PDU). Punkty zdobywa się za sam udział w szkoleniu, a nie za zdanie egzaminu.

Szkolenie odbywa się w języku polskim. Na potrzeby grup anglojęzycznych organizujemy szkolenia prywatne – napisz do nas.

Przeczytaj więcej o szkoleniu: https://brasswillow.pl/szkolenie/professional-scrum-facilitation-skills/

Wszystkie podane ceny są cenami netto. Należy do nich doliczyć 23% VAT.

Jeśli potrzebujesz szkolenia zamkniętego, vouchera lub nowej daty szkolenia napisz do nas na kontakt@brasswillow.pl

Venue

zoom+mural