Skip to main content

Professional Scrum Master

Live Virtual Class, December 4-6, 2023

Class Overview

Gdzie: ONLINE

Godziny: 9:00-17:30

Język szkolenia: szkolenie w języku polskim, materiały w języku angielskim

Cena: Early Bird - 3250PLN + VAT (do 3 tygodni przed rozpoczęciem szkolenia), Regularna - 3600PLN + VAT

Forma płatności: Faktura VAT przed szkoleniem (wystawiamy faktury proforma)

Cena obejmuje:

 • 3 dni intensywnego szkolenia, w dwóch blokach 9.00-12.00 oraz 14.00-17.30;
 • szkolenie prowadzonego przez doświadczonego trenera Scrum;
 • voucher na egzamin PSM I, drugi voucher uprawniający do wzięcia udziału w egzaminie PSM I (pierwsze podejście musi odbyć się w ciągu 14 dni od zakończenia szkolenia);
 • zniżkę (40%) na egzamin PSM II;
 • zniżki na inne nasze szkolenia;
 • uproszczoną rejestrację na darmowe szkolenia i warsztaty organizowane przez nas w wielu miastach w Polsce (Warszawa, Kraków, Łódź, Poznań, Gdańsk, Wrocław) scrumvival.com.

Co mówią o nas nasi Klienci:

"Osoba prowadząca szkolenie była prawdziwa w tym co robi, pełna wiedzy i doświadczenia zdobytego na przestrzeni lat."

"Szkolenie ze Scrum było super - efektowne i efektywne."

"Mam nadzieję, że spotkamy się jeszcze z Wami na naszej zawodowej ścieżce :)."

"Żadne z pytań nie zostało bez odpowiedzi."

Do podanych cen należy doliczyć podatek VAT.

Class Details

Language

Polish

Delivery Method

Live Virtual Class
Time Zone: Europe/Warsaw
Start/End Time: 9:00 AM - 5:30 PM

Date

Start: December 4, 2023
End: December 6, 2023

Class Format

Traditional

Partner

Rebelsi

Registration & Price

Price: PLN 3600

Registration for this class has closed

More Information

Twoja praca jest pełna nieefektywnych spotkań, nie ukończonych ważnych zadań i ciągłego przełączania kontekstów? A może zaczynasz pracę nad nowym zadaniem i chcesz, żeby tym razem było inaczej niż zwykle? A może masz już za sobą doświadczenia w pracy ze Scrum ale pod skórą czujesz, że coś jest nie tak?

Chcesz poprawić efektywność i zacząć dostrzegać pozytywne zmiany swojego środowiska pracy każdego dnia? Znamy te wyzwania doskonale i mamy na nie sposoby.

To szkolenie daje solidną wiedzę o tym jak praktycznie wykorzystywać Scrum. Naucz się jak zachęcać do Scrum innych i jak sprawić, żeby był efektywnie wykorzystać to potężne narzędzie w celu dostarczenia pozytywnych i mierzalnych zmian w efektywności, jakości i sprawności zespołów z którymi pracujesz

Nasi doświadczeni trenerzy (Andrzej i Adam) będą Twoimi przewodnikami abyś z powodzeniem pogłębiła swoją wiedzę o Scrumie. Adam i Andrzej w swojej historii zawodowej prowadzili zespoły Scrum Masterów, co jest unikalnym doświadczeniem, dzięki któremu mają mnóstwo praktycznej wiedzy i przykładów, opartych na głębokim zrozumieniu jak działa Scrum “w prawdziwym życiu”. Obaj dziś również doradzają wielu znanym organizacjom - mają żywy obraz, jak w różnych środowiskach ulepszać procesy.

Dobrze, jeśli masz podstawową wiedzę o Scrumie, bo ten warsztat jest zaawansowany i omawia praktyczne aspekty stosowania tego frameworku. Jeśli masz również doświadczenie pracy zwinnej, dodatkowo przyczynisz się do tego, żeby inni uczestnicy szkolenia zobaczyli Twoją perspektywę.

Co trzeba zrobić:

 1. Zarejestrować się na szkolenie, klikając przycisk na tej stronie (rejestracja nastąpi na stronie Rebelsi.pl)

 2. Skontaktujemy się z Tobą, żeby ustalić szczegóły dot. płatności.

 3. Dokonać płatności. (Niezwłocznie wyślemy potwierdzenie)

 4. Na tydzień przed szkoleniem otrzymasz e-maila z dokładnymi instrukcjami “logistycznymi”.

 5. Wziąć udział w naszym dwudniowym intensywnym szkoleniu.

 6. Od razu po szkoleniu łatwiej wprowadzać zmiany w swoim środowisku pracy.

 7. W ciągu 3 dni po szkoleniu otrzymasz voucher z kodem do egzaminu PSM I, a także maila z dodatkowymi materiałami ułatwiającymi przygotowanie do egzaminu.

 8. W ciągu 14 dni od otrzymania kodu podejść do egzaminu.

Co będzie na szkoleniu.

 • Fundamenty - jak działa Scrum. Dlaczego warto wybrać Scruma? Empiryczna kontrola procesu wytwarzania oprogramowania to recepta na nie dotrzymywane terminy i niską jakość produktu.

 • Scrum. Role, artefakty i zdarzenia, które umożliwiają zmianę sposobu zarządzania. Zdarzenia scrumowe zamiast nudnych spotkań. Artefakty (Gotowy produkt, Backlog Produktu i Sprintu) zapewniające przejrzystość, odpowiedzialność zamawiającego i wykonawcy.

 • Budowanie zespołów samoorganizujących się. Jaka jest rola lidera w zespole, który uczy się samoorganizacji? Co sprawia, że wspólna odpowiedzialność nie staje się rozproszeniem odpowiedzialności. Wartości Scrumowe.

 • Scrum Master, umiejętności i postawy. Jak budować i rozwijać zespoły. Zachowania i postawy, które pomagają. Jak używać danych do budowania samoregulacji zespołu. Czy Scrum Master powinien być techniczny/nie-techniczny.

 • Ukończona praca (Done). Definicja ukończenia pozwala  prognozować pracę i zapewnia przejrzystość. Dlaczego tak ważne jest posiadanie czytelnych kryteriów jakościowych dla wytwarzanego oprogramowania.

 • Wartościowe zdarzenia scrumowe. Jak nauczyć zespół wykorzystywać produktywnie czas na zdarzeniach scrumowych. Techniki facylitacji i moderacji.

 • Wdrażanie Scruma w organizacji. Jak zmieniać organizacje? Strategie, które pomagają zmieniać organizacje tak, żeby wspierała Scruma. Postawy proaktywne.

Venue

Szkolenie Online poprzez platformy ZOOM i MIRO