Skip to main content

Professional Scrum Master - Advanced

Live Virtual Class, December 16-18, 2024

Class Overview

Gdzie: Online

Godziny: 9:00-17:30

Język szkolenia: szkolenie w języku polskim, materiały w języku angielskim

Cena: Early Bird - 3600PLN + VAT (do 3 tyg. przed rozpoczęciem szkolenia), Regularna - 3900PLN + VAT

Forma płatności: Faktura VAT przed szkoleniem (wystawiamy faktury proforma)

Cena obejmuje:

 • 3 dni intensywnego, interaktywnego szkolenia, podzielone na dwa bloki szkoleniowe każdego dnia 9.00-12.00 i 14.00-17.30
 • szkolenie prowadzonego przez dwóch doświadczonych trenerów Scrum;
 • voucher na egzamin PSM-A, drugi voucher uprawniający do wzięcia udziału w egzaminie PSM-A (pierwsze podejście musi odbyć się w ciągu 14 dni od zakończenia szkolenia);
 • zniżkę (40%) na egzamin PSM III;
 • zniżki na inne nasze szkolenia;
 • uproszczoną rejestrację na darmowe szkolenia i warsztaty organizowane przez nas w wielu miastach w Polsce (Warszawa, Kraków, Łódź, Poznań, Gdańsk, Wrocław) scrumvival.com.

Co mówią o nas nasi Klienci:

"Osoba prowadząca szkolenie była prawdziwa w tym co robi, pełna wiedzy i doświadczenia zdobytego na przestrzeni lat."

"Szkolenie ze Scrum było super - efektowne i efektywne."

"Mam nadzieję, że spotkamy się jeszcze z Wami na naszej zawodowej ścieżce :)."

"Żadne z pytań nie zostało bez odpowiedzi."

Do ceny należy dodać podatek VAT.

Class Details

Language

Polish

Delivery Method

Live Virtual Class
Time Zone: Europe/Warsaw
Start/End Time: 9:00 AM - 5:30 PM

Date

Start: December 16, 2024
End: December 18, 2024

Class Format

Traditional

Partner

Rebelsi

Registration & Price

Price: PLN 3900
Early Bird Price: PLN 3600 (until November 25, 2024)
Register

More Information

Jesteś Scrum Masterem i zebrała(e)ś już trochę doświadczeń pełniąc tę rolę. Szukasz możliwości zwiększenia efektywności swoich działań? Zastanawiasz się jak możesz lepiej pełnić swoją rolę? A może zastanawiasz się dlaczego pomimo upływu czasu Twój zespół/ organizacja nie wykorzystuje potencjału jaki niesie Scrum

Szkolenie Professional Scrum Master Advanced, zostało stworzone przez Scrum Masterów z myślą o Scrum Masterach. Uczestnicy nie są bierni na nim ani chwili, odkrywają razem wykonywaną rolę. Omawiane zagadnienia, uzupełnione o intensywną wymianę doświadczeń, pozwalają pogłębić wiedzę i zdobyć praktyczne umiejętności niezbędne w roli profesjonalnego Scrum Mastera.

To szkolenie daje solidną wiedzę o tym jakie postawy prezentuje i jak działa Profesjonalny Scrum Master. Naucz się jak wspierać zespół, Product Ownera i organizację w efektywnym wykorzystaniu Scrum.

Nasi doświadczeni trenerzy (Andrzej i Adam) będą Twoimi przewodnikami abyś z powodzeniem pogłębił(-a) swoją wiedzę o Scrumie. Adam i Andrzej w swojej historii zawodowej prowadzili zespoły Scrum Masterów, co jest unikalnym doświadczeniem, dzięki któremu mają mnóstwo praktycznej wiedzy i przykładów, opartych na głębokim zrozumieniu jak działa Scrum “w prawdziwym życiu”. Obaj dziś również doradzają wielu znanym organizacjom - mają żywy obraz, jak w różnych środowiskach ulepszać procesy.

Ten warsztat jest bardzo zaawansowany, do efektywnej nauki niezbędna jest solidna dawka wiedzy i przede wszystkim praktyka z pracy Scrum Mastera.

Co trzeba zrobić:

 1. Zarejestrować się na szkolenie, klikając przycisk na tej stronie (rejestracja nastąpi na stronie Rebelsi.pl)

 2. Skontaktujemy się, żeby ustalić szczegóły dot. płatności.

 3. Dokonać płatności. (Niezwłocznie wyślemy potwierdzenie)

 4. Dostaniesz na tydzień przed szkoleniem e-maila z dokładnymi instrukcjami “logistycznymi”.

 5. Wziąć udział w naszym dwudniowym intensywnym szkoleniu.

 6. Od razu po szkoleniu łatwiej wprowadzać zmiany w swoim środowisku pracy.

 7. W ciągu 3 dni po szkoleniu otrzymasz voucher z kodem do egzaminu PSM-A, a także maila z dodatkowymi materiałami ułatwiającymi przygotowanie do egzaminu.

 8. W ciągu 14 dni od otrzymania kodu podejść do egzaminu.

Co będzie na szkoleniu:

 • Scrum Master - jak działa Profesjonalny, skuteczny Scrum Master. Jakie są konsekwencje nierozumienia roli przez Scrum Mastera. Kim jest skuteczny i efektywny Scrum Master. Jakie są skutki działań Profesjonalnego Scrum Mastera dla produktu, zespołu i organizacji.

 • Scrum Master i Zespół Deweloperski, jak Scrum Master może wspierać Zespół Deweloperski, jaką wartość dostarcza zespołowi i jak tą wartość mierzyć. Co dla produktu oznacza potencjalnie gotowy do wdrożenia Przyrost i jakie ma znaczenia w kontekście rozwoju zespołu.

 • Scrum Master i Product Owner, jak Scrum Master może wspierać Product Ownera, jak określać i zmieniać czynniki ograniczające możliwości efektywnego zarządznia produktem przez Product Ownera. Jak charakteryzować skutecznego Product Ownera. Czego Scrum Master nie powinien robić przy współpracy z Product Ownerem.

 • Scrum Master i Organizacja, jakie są skutki skupienia Scrum Mastera wyłącznie na pracy z Zespołem Deweloperskim. Dlaczego tak ważne jest stosowanie empirycznych procesów we wprowadzaniu zmian organizacyjnych. Wspieranie samoorganizacji na różnych poziomach działania organizacji.

Venue

Szkolenie realizowane w formie wirtualnej poprzez platformy ZOOM i MIRO.

Registration

Register