Professional Scrum Master II Live Virtual Class, Jun 29-30, 2021

PSM II

Course Overview

This PSM II training will be delivered in Polish hence all the information is in that language.

Scrum Summer Fest

 

W ramach Scrum Summer Fest szkolenie poprowadzi dwóch genialnych trenerów Jakub Drzazga i Kate Hobler. Więcej informacji o festiwalu tutaj ➡https://bit.ly/3eynzgP

PROFESSIONAL SCRUM MASTER II to zaawansowane szkolenie dla osób pragnących poszerzyć swoją wiedzę na temat Scruma. Warsztat skupiony jest na  przygotowaniu do najważniejszych zadań Scrum Mastera – pracy na wielu poziomach organizacji. Scrum Masterzy przećwiczą narzędzia do pracy z Zespołami, Product Ownerami oraz menedżerami oraz nauczą się jak wspólnie tworzyć środowisko pracy sprzyjające zwinności.

Warsztat prowadzony jest przez doświadczonych trenerów, pracujących z produktem i biznesem od ponad 10 lat. Dzięki temu uczestnicy otrzymają nie tylko wiedzę i podstawowe umiejętności, ale również przykłady rzeczywistych rozwiązań i wdrożeń u klientów na trzech kontynentach.

Dla kogo jest to szkolenie?

Szkolenie skierowane jest do osób, które pełnią już rolę Scrum Mastera. Dedykowane dla doświadczonych Scrum Masterów, zaawansowanych praktyków Scruma i osób, które posiadają co najmniej rok praktyki w tej metodzie. PSM II skierowany jest również do agile coachów, managerów,  którzy chcą lepiej zrozumieć pracę Zespołu Scrumowego.

Cele szkolenia

Podstawowymi celami szkolenia Professional Scrum Master II jest przećwiczenie najważniejszych umiejętności Scrum Mastera – coachingu, facylitacji oraz mentoringu. Podczas warsztatu uczestnicy poznają narzędzia SM do pracy na poziomie Zespołu, Product Ownera i organizacji. Podczas dwóch dni szkolenia zaprezentowane zostaną sposoby w jaki tworzyć środowisko pracy sprzyjające zwinności.

  Price: PLN 3800

  Course Details

  Location

  Live Virtual Class
   Europe/Warsaw
   
  9:00 AM - 5:00 PM

  Date

  Jun 29, 2021
  Jun 30, 2021

  More Information

  Language: Polish

  Zakres szkolenia

  Szkolenie Professional Scrum Master II to warsztat, który składa się z dwóch dni intensywnej pracy na prawdziwych problemach. Przebiega on według następującej agendy:

  • efektywność Scrum Mastera,
  • narzędzia do wspierania zespołów,
  • narzędzia do wspierania Product Ownerów,
  • narzędzia do wspierania organizacji,
  • współpraca z menedżerami.

  Po szkoleniu uczestnik będzie znał:

  • wybrane metody coachingowe,
  • wybrane metody facylitacyjne,
  • wybrane metody trenerskie.

  Po szkoleniu uczestnik będzie umiał:

  • stworzyć mierniki zwinności organizacji,
  • efektywnie pracować z menedżerami, aby wspólnie z nimi tworzyć organizację wspierającą zwinność.

  Egzamin Professional Scrum Master II

  Wszyscy uczestnicy szkolenia mają możliwość darmowego podejścia do egzaminu na certyfikat Professional Scrum Master II (PSM II). Jeśli uczestnik podejmie tę próbę w ciągu 14 dni od daty zakończenia szkolenia i nie powiedzie mu się, wówczas otrzyma jeszcze jedną darmową szansę.

  Egzamin PSM II jest trudniejszy od PSM I i sprawdza zaawansowanie oraz doświadczenie w pracy ze Scrumem. Złożony jest z zamkniętych pytań jedno- lub wielokrotnego wyboru. Większość uczestników naszych szkoleń nie ma żadnego problemu ze zdaniem tego egzaminu, pod warunkiem dobrej znajomości języka angielskiego.

  Każdy uczestnik szkolenia ma również możliwość uzyskania jednorazowej zniżki w wysokości 40% na egzamin Professional Scrum Master III (PSM III).

  Egzaminy odbywają się w języku angielskim i przeprowadzane są online na stronach Scrum.org.

  Punkty rozwoju personalnego PMI

  Wszyscy uczestnicy szkolenia Professional Scrum Master II uzyskują 14 punktów rozwoju personalnego (Personal Development Units, PDU). Punkty zdobywa się za sam udział w szkoleniu, a nie za zdanie odpowiedniego egzaminu.

  Wszystkie podane ceny są cenami netto. Należy do nich doliczyć 23% VAT.

  Venue

  zoom + mural

  Professional Training Network Provider

  Brass Willow

  Registration

  Registration for this class has closed