Professional Scrum Master II Live Virtual Class, Nov 14-15, 2022

PSM II

Course Overview

Zapraszam na szkolenie w wersji wirtualnej!

Zaawansowane szkolenie dla Scrum Masterów

PSM II

Szkolenie Professional Scrum Master II™ (PSM II) to dwudniowy zaawansowany warsztat przygotowany specjalnie dla Scrum Masterów, którzy chcą rozwijać się na tej ścieżce. Szkolenie PSM II jest szczególnie polecane Scrum Masterom z przynajmniej rocznym doświadczeniem w tym zawodzie, którzy poszukują poszerzenia wiedzy i możliwości w tym zawodzie. W cenie szkolenia jest jedno darmowe podejście do egzaminu certyfikującego Professional Scrum Master II (PSM II).

W odróżnieniu od szkolenia Professional Scrum Master (PSM), które skupia się na tym, jak używać Scrum'a oraz na roli Scrum Master'a, PSM II jest zaawansowanym szkoleniem, które pomaga uczestnikom w zrozumieniu czym są postawy (stances) efektywnego Scrum Master'a i servant-leader'a. W szczególności tego, w jaki sposób jako servant-leader może służyć Scrum Team'owi, Product Owner'owi and Organizacji. Szkolenie skupia się na ćwiczeniu praktyk i umiejętności, które pozwalają na prowadzenie odpowiedniego typu konwersacji oraz w jaki sposób je zastosować, aby stać się lepszym Scrum Master'em. 

Czego się dowiesz:

W ciągu dwóch dni, uczestnicy dowiedzą się o krytycznych obszarach, które wspierają rozwój skutecznego i efektywnego Scrum Master'a. Obszary te to: jak pryncypia i wartości Scrum'a wspierają Scrum Master'a w podejmowaniu decyzji, w jaki sposób Scrum Master może wesprzeć zmianę otoczenia Scrum Team'u, stwarzając środowisko rosnącej zwinności. Rola Scrum Master'a jest złożona i to wymaga, aby Scrum Master był w stanie użyć różnych postaw, żeby być efektywnym, w szczególności:

 • Scrum Master jako Nauczyciel
 • Scrum Master jako Coach & Mentor
 • Scrum Master jako Facylitator
 • Scrum Master jako Agent Zmiany

Jako Scrum Master, częścią Twojej roli jest wsparcie managementu i innych interesariuszy w organizacji w rozumieniu korzyści wynikających ze Scrum'a i podejścia Agile.

Cele szkolenia:

 • Jakie praktyki, narzędzia, umiejętności i postawy czynią Scrum Master'a efektywnym, 
 • W jaki sposób wartości i pryncypia Scrum'a pomagają w decyzjach, jakie podejmują,
 • W jaki sposób Scrum Master może działać jako servant-leader i doskonalić się w tej roli,
 • Co Scrum Master może robić, aby wesprzeć Development Team'y i Product Owner'ów, aby byli bardziej efektywni,
 • Sposoby, jakimi Scrum Master może pomóc zmienić środowisko Scrum Team'ów, aby były zwinne i skuteczne,
 • Dostarczenie porad i technik dla Scrum Master'ów w jaki sposób pracować z organizacją i Scrum Team'ami.

Egzamin certyfikujący

Wszyscy uczestnicy, którzy ukończą szkolenie Professional Scrum Master II, otrzymają voucher na egzamin Professional Scrum Master II (PSM II) o wartości 250 USD oraz są uprawnieni do 40% zniżki na egzamin  PSM III

W ramach szkolenia dodatkowo otrzymasz:

 • Trening przeprowadzony w sposób interaktywny z doświadczoną trenerką,
 • Materiały szkoleniowe Scrum.org,
 • Materiały własne trenerki,
 • Voucher na egzamin PSM II o wartości 250 USD,
 • Zniżka 40% na egzamin PSM III,
 • 14 punktów PDU

Zastanawiasz się czy to szkolenie jest dla Ciebie? Sprawdź!

Podane ceny są cenami netto.

Rejestrując się na szkolenie akceptujesz Regulamin.

Price: PLN 3700

Course Details

Location

Live Virtual Class
 Europe/Warsaw
 
9:00 AM - 5:00 PM

Date

Nov 14, 2022
Nov 15, 2022

More Information

Language: Polish

O mnie

Professional Scrum Trainer, Agile tranformation consultant, trener, mentor, life oraz business coach (ukończone studia podyplomowe z coachingu zgodnie z programem International Coach Federation). Wykładowca na kierunku studiów podyplomowych dla managerów „Holilider”. Uzyskałam akredytację Professional Scrum Trainer od Scrum.org i przeprowadzam akredytowane szkolenia w zakresie Professional Scrum Master, Professional Scrum Master II Advanced, Professional Scrum with Kanban, Professional Scrum Product Owner, Professional Scrum Product Owner II Advanced, Professional Agile Leadership-Essentials, Professional Scrum with User Experience oraz Professional Scrum Foundations.

 

 

Venue

Zoom + Mural

Registration