Skip to main content

Due to the Russian invasion of Ukraine, we have paused all purchases and training in and from Russia.

Professional Scrum Master II

Live Virtual Class, February 6-7, 2023

Class Overview

This PSM II training will be delivered in Polish hence all the information is in that language.

Jeśli po szkoleniu on-line czujesz, że nie jesteś jeszcze gotowy/a podejść do egzaminu lub potrzebujesz spotkać się z nami na szkoleniu stacjonarnym zapraszamy. Wejście na szkolenie stacjonarne będzie dla Ciebie bezpłatne.

PROFESSIONAL SCRUM MASTER II to zaawansowane szkolenie dla osób pragnących poszerzyć swoją wiedzę na temat Scruma. Warsztat skupiony jest na  przygotowaniu do najważniejszych zadań Scrum Mastera – pracy na wielu poziomach organizacji. Scrum Masterzy przećwiczą narzędzia do pracy z Zespołami, Product Ownerami oraz menedżerami oraz nauczą się jak wspólnie tworzyć środowisko pracy sprzyjające zwinności.

Warsztat prowadzony jest przez doświadczonych trenerów, pracujących z produktem i biznesem od ponad 10 lat. Dzięki temu uczestnicy otrzymają nie tylko wiedzę i podstawowe umiejętności, ale również przykłady rzeczywistych rozwiązań i wdrożeń u klientów na trzech kontynentach.

Podczas szkolenia

Dla kogo jest to szkolenie?

Szkolenie skierowane jest do osób, które pełnią już rolę Scrum Mastera. Dedykowane dla doświadczonych Scrum Masterów, zaawansowanych praktyków Scruma i osób, które posiadają co najmniej rok praktyki w tej metodzie. PSM II skierowany jest również do agile coachów, managerów,  którzy chcą lepiej zrozumieć pracę Zespołu Scrumowego.

Cele szkolenia

Podstawowymi celami szkolenia Professional Scrum Master II jest przećwiczenie najważniejszych umiejętności Scrum Mastera – coachingu, facylitacji oraz mentoringu. Podczas warsztatu uczestnicy poznają narzędzia SM do pracy na poziomie Zespołu, Product Ownera i organizacji. Podczas dwóch dni szkolenia zaprezentowane zostaną sposoby w jaki tworzyć środowisko pracy sprzyjające zwinności.

Class Details

Language

Polish

Delivery Method

Live Virtual Class
Time Zone: Europe/Warsaw
Start/End Time: 9:00 AM - 5:00 PM

Date

Start: February 6, 2023
End: February 7, 2023

Partner

Brass Willow

Registration & Price

Price: PLN 3900

Registration for this class has closed

More Information

Language: Polish

Zakres szkolenia

Szkolenie Professional Scrum Master II to warsztat, który składa się z dwóch dni intensywnej pracy na prawdziwych problemach. Przebiega on według następującej agendy:

  • efektywność Scrum Mastera,
  • narzędzia do wspierania zespołów,
  • narzędzia do wspierania Product Ownerów,
  • narzędzia do wspierania organizacji,
  • współpraca z menedżerami.

Po szkoleniu uczestnik będzie znał:

  • wybrane metody coachingowe,
  • wybrane metody facylitacyjne,
  • wybrane metody trenerskie.

Po szkoleniu uczestnik będzie umiał:

  • stworzyć mierniki zwinności organizacji,
  • efektywnie pracować z menedżerami, aby wspólnie z nimi tworzyć organizację wspierającą zwinność.

Egzamin Professional Scrum Master II

Wszyscy uczestnicy szkolenia mają możliwość darmowego podejścia do egzaminu na certyfikat Professional Scrum Master II (PSM II). Jeśli uczestnik podejmie tę próbę w ciągu 14 dni od daty zakończenia szkolenia i nie powiedzie mu się, wówczas otrzyma jeszcze jedną darmową szansę.

Egzamin PSM II jest trudniejszy od PSM I i sprawdza zaawansowanie oraz doświadczenie w pracy ze Scrumem. Złożony jest z zamkniętych pytań jedno- lub wielokrotnego wyboru. Większość uczestników naszych szkoleń nie ma żadnego problemu ze zdaniem tego egzaminu, pod warunkiem dobrej znajomości języka angielskiego.

Każdy uczestnik szkolenia ma również możliwość uzyskania jednorazowej zniżki w wysokości 40% na egzamin Professional Scrum Master III (PSM III).

Egzaminy odbywają się w języku angielskim i przeprowadzane są online na stronach Scrum.org.

Punkty rozwoju personalnego PMI

Wszyscy uczestnicy szkolenia Professional Scrum Master II uzyskują 14 punktów rozwoju personalnego (Personal Development Units, PDU). Punkty zdobywa się za sam udział w szkoleniu, a nie za zdanie odpowiedniego egzaminu.

Przeczytaj więcej o szkoleniu: https://brasswillow.pl/szkolenie/professional-scrum-master-ii/

Wszystkie podane ceny są cenami netto. Należy do nich doliczyć 23% VAT.

Jeśli potrzebujesz szkolenia zamkniętego, vouchera lub nowej daty szkolenia napisz do nas na kontakt@brasswillow.pl

Venue

zoom+mural