Professional Scrum Master II Warszawa, Aug 10-11, 2020

PSM II

Course Overview

Gdzie: Golden Floor Tower, ul. Chłodna 51, Warszawa

Godziny: 9:00-18:00

Język szkolenia: szkolenie w języku polskim, materiały w języku angielskim

Cena: Early Bird - 3400PLN + VAT (do 3 tyg. przed rozpoczęciem szkolenia), Regularna - 3700PLN + VAT

Forma płatności: Faktura VAT przed szkoleniem (wystawiamy faktury proforma)

Cena obejmuje:

 • 2 dni intensywnego, interaktywnego szkolenia;
 • szkolenie prowadzonego przez dwóch doświadczonych trenerów Scrum;
 • voucher na egzamin PSM II, drugi voucher uprawniający do wzięcia udziału w egzaminie PSM II (pierwsze podejście musi odbyć się w ciągu 14 dni od zakończenia szkolenia);
 • zniżkę (40%) na egzamin PSM III;
 • zniżki na inne nasze szkolenia;
 • uproszczoną rejestrację na darmowe szkolenia organizowane przez nas w wielu miastach w Polsce (Warszawa, Kraków, Łódź, Poznań, Gdańsk, Wrocław) scrumvival.com;
 • obiady, kawę, herbatę, napoje, przekąski.

Co mówią o nas nasi Klienci:

"Osoba prowadząca szkolenie była prawdziwa w tym co robi, pełna wiedzy i doświadczenia zdobytego na przestrzeni lat."

"Szkolenie ze Scrum było super - efektowne i efektywne."

"Mam nadzieję, że spotkamy się jeszcze z Wami na naszej zawodowej ścieżce :)."

"Żadne z pytań nie zostało bez odpowiedzi."

Do ceny należy dodać podatek VAT.

Price: PLN 3700

Early Bird Price: PLN 3400 until Jul 19, 2020

Course Details

More Information

Language: Polish

Jesteś Scrum Masterem i zebrała(e)ś już trochę doświadczeń pełniąc tę rolę. Szukasz możliwości zwiększenia efektywności swoich działań? Zastanawiasz się jak możesz lepiej pełnić swoją rolę? A może zastanawiasz się dlaczego pomimo upływu czasu Twój zespół/ organizacja nie wykorzystuje potencjału jaki niesie Scrum

Szkolenie Professional Scrum Master II, zostało stworzone przez Scrum Masterów z myślą o Scrum Masterach. Uczestnicy nie są bierni na nim ani chwili, odkrywają razem wykonywaną rolę. Omawiane zagadnienia, uzupełnione o intensywną wymianę doświadczeń, pozwalają pogłębić wiedzę i zdobyć praktyczne umiejętności niezbędne w roli profesjonalnego Scrum Mastera.

To szkolenie daje solidną wiedzę o tym jakie postawy prezentuje i jak działa Profesjonalny Scrum Master. Naucz się jak wspierać zespół, Product Ownera i organizację w efektywnym wykorzystaniu Scrum.

Nasi doświadczeni trenerzy (Andrzej i Adam) będą Twoimi przewodnikami abyś z powodzeniem pogłębił(-a) swoją wiedzę o Scrumie. Adam i Andrzej w swojej historii zawodowej prowadzili zespoły Scrum Masterów, co jest unikalnym doświadczeniem, dzięki któremu mają mnóstwo praktycznej wiedzy i przykładów, opartych na głębokim zrozumieniu jak działa Scrum “w prawdziwym życiu”. Obaj dziś również doradzają wielu znanym organizacjom - mają żywy obraz, jak w różnych środowiskach ulepszać procesy.

Ten warsztat jest bardzo zaawansowany, do efektywnej nauki niezbędna jest solidna dawka wiedzy i przede wszystkim praktyka z pracy Scrum Mastera.

Co trzeba zrobić:

 1. Zarejestrować się na szkolenie, klikając przycisk na tej stronie (rejestracja nastąpi na stronie Agile Rebels)

 2. W ciągu 24 godzin skontaktujemy się, żeby ustalić szczegóły dot. płatności. Dokonać płatności. (Niezwłocznie wyślemy potwierdzenie)

 3. Dostaniesz na tydzień przed szkoleniem e-maila z dokładnymi instrukcjami “logistycznymi”.

 4. Wziąć udział w naszym dwudniowym intensywnym szkoleniu.

 5. Od razu po szkoleniu łatwiej wprowadzać zmiany w swoim środowisku pracy.

 6. W ciągu 3 dni po szkoleniu otrzymasz voucher z kodem do egzaminu PSM II, a także maila z dodatkowymi materiałami ułatwiającymi przygotowanie do egzaminu.

 7. W ciągu 14 dni od otrzymania kodu podejść do egzaminu.

Co będzie na szkoleniu:

 • Scrum Master - jak działa Profesjonalny, skuteczny Scrum Master. Jakie są konsekwencje nierozumienia roli przez Scrum Mastera. Kim jest skuteczny i efektywny Scrum Master. Jakie są skutki działań Profesjonalnego Scrum Mastera dla produktu, zespołu i organizacji.

 • Scrum Master i Zespół Deweloperski, jak Scrum Master może wspierać Zespół Deweloperski, jaką wartość dostarcza zespołowi i jak tą wartość mierzyć. Co dla produktu oznacza potencjalnie gotowy do wdrożenia Przyrost i jakie ma znaczenia w kontekście rozwoju zespołu.

 • Scrum Master i Product Owner, jak Scrum Master może wspierać Product Ownera, jak określać i zmieniać czynniki ograniczające możliwości efektywnego zarządznia produktem przez Product Ownera. Jak charakteryzować skutecznego Product Ownera. Czego Scrum Master nie powinien robić przy współpracy z Product Ownerem.

 • Scrum Master i Organizacja, jakie są skutki skupienia Scrum Mastera wyłącznie na pracy z Zespołem Deweloperskim. Dlaczego tak ważne jest stosowanie empirycznych procesów we wprowadzaniu zmian organizacyjnych. Wspieranie samoorganizacji na różnych poziomach działania organizacji.

Venue

Golden Floor Tower,

ul. Chłodna 51,

Warszawa

Registration