Professional Scrum Master Warszawa, Sep 24-25, 2019

PSM

Course Overview

Kiedy: 24 i 25 wrzesień 2019 (wtorek, środa)

Gdzie: Warszawa, PGE Narodowy, ul. Al. Księcia Józefa Poniatowskiego 1

Godziny: 9:00-17:30

Język szkolenia: szkolenie w języku polskim, materiały w języku angielskim

Cena: Early Bird - 2900PLN + VAT (do 10.09.2018), Regularna - 3300PLN + VAT

Forma płatności: Faktura VAT przed szkoleniem (wystawiamy faktury proforma)

Cena obejmuje:

 • 2 dni intensywnego szkolenia;
 • szkolenie prowadzonego przez doświadczonego trenera Scrum;
 • voucher na egzamin PSM I, drugi voucher uprawniający do wzięcia udziału w egzaminie PSM I (pierwsze podejście musi odbyć się w ciągu 14 dni od zakończenia szkolenia);
 • zniżkę (40%) na egzamin PSM II (300 USD zamiast 500 USD)
 • zniżki na inne nasze szkolenia;
 • uproszczoną rejestrację na darmowe szkolenia organizowane przez nas w wielu miastach w Polsce (Warszawa, Kraków, Łódź, Poznań, Gdańsk, Wrocław) scrumvival.com;
 • obiady, kawę, herbatę, napoje, przekąski.

Co mówią o nas nasi Klienci:

"Osoba prowadząca szkolenie była prawdziwa w tym co robi, pełna wiedzy i doświadczenia zdobytego na przestrzeni lat."

"Szkolenie ze Scrum było super - efektowne i efektywne."

"Mam nadzieję, że spotkamy się jeszcze z Wami na naszej zawodowej ścieżce :)."

"Żadne z pytań nie zostało bez odpowiedzi."

Cena:

3300 PLN + VAT

Early Bird - 2900 PLN + VAT (do 18.02.2019)

Price: PLN 3300

Course Details

More Information

Language: Polish

Twoja praca jest pełna nieefektywnych spotkań, nie ukończonych ważnych zadań i ciągłego przełączania kontekstów? A może zaczynasz pracę nad nowym zadaniem i chcesz, żeby tym razem było inaczej niż zwykle? A może masz już za sobą doświadczenia w pracy ze Scrum ale pod skórą czujesz, że coś jest nie tak?

Chcesz poprawić efektywność i zacząć dostrzegać pozytywne zmiany swojego środowiska pracy każdego dnia? Znamy te wyzwania doskonale i mamy na nie sposoby.

To szkolenie daje solidną wiedzę o tym jak praktycznie wykorzystywać Scrum. Naucz się jak zachęcać do Scrum innych i jak sprawić, żeby był efektywnie wykorzystać to potężne narzędzie w celu dostarczenia pozytywnych i mierzalnych zmian w efektywności, jakości i sprawności zespołów z którymi pracujesz

Nasi doświadczeni trenerzy (Andrzej i Adam) będą Twoimi przewodnikami abyś z powodzeniem pogłębiła swoją wiedzę o Scrumie. Adam i Andrzej w swojej historii zawodowej prowadzili zespoły Scrum Masterów, co jest unikalnym doświadczeniem, dzięki któremu mają mnóstwo praktycznej wiedzy i przykładów, opartych na głębokim zrozumieniu jak działa Scrum “w prawdziwym życiu”. Obaj dziś również doradzają wielu znanym organizacjom - mają żywy obraz, jak w różnych środowiskach ulepszać procesy.

Dobrze, jeśli masz podstawową wiedzę o Scrumie, bo ten warsztat jest zaawansowany i omawia praktyczne aspekty stosowania tego frameworku. Jeśli masz również doświadczenie pracy zwinnej, dodatkowo przyczynisz się do tego, żeby inni uczestnicy szkolenia zobaczyli Twoją perspektywę.

Co trzeba zrobić:

 1. Zarejestrować się na szkolenie, klikając przycisk na tej stronie (rejestracja nastąpi na stronie Agile Rebels)

 2. W ciągu 24 godzin skontaktujemy się, żeby ustalić szczegóły dot. płatności. Dokonać płatności. (Niezwłocznie wyślemy potwierdzenie)

 3. Dostaniesz na tydzień przed szkoleniem e-maila z dokładnymi instrukcjami “logistycznymi”.

 4. Wziąć udział w naszym dwudniowym intensywnym szkoleniu.

 5. Od razu po szkoleniu łatwiej wprowadzać zmiany w swoim środowisku pracy.

 6. W ciągu 3 dni po szkoleniu otrzymasz voucher z kodem do egzaminu PSM I, a także maila z dodatkowymi materiałami ułatwiającymi przygotowanie do egzaminu.

 7. W ciągu 14 dni od otrzymania kodu podejść do egzaminu.

Co będzie na szkoleniu.

 • Fundamenty - jak działa Scrum. Dlaczego warto wybrać Scruma? Empiryczna kontrola procesu wytwarzania oprogramowania to recepta na nie dotrzymywane terminy i niską jakość produktu.

 • Scrum. Role, artefakty i zdarzenia, które umożliwiają zmianę sposobu zarządzania. Zdarzenia scrumowe zamiast nudnych spotkań. Artefakty (Gotowy produkt, Backlog Produktu i Sprintu) zapewniające przejrzystość, odpowiedzialność zamawiającego i wykonawcy.

 • Budowanie zespołów samoorganizujących się. Jaka jest rola lidera w zespole, który uczy się samoorganizacji? Co sprawia, że wspólna odpowiedzialność nie staje się rozproszeniem odpowiedzialności. Wartości Scrumowe.

 • Scrum Master, umiejętności i postawy. Jak budować i rozwijać zespoły. Zachowania i postawy, które pomagają. Jak używać danych do budowania samoregulacji zespołu. Czy Scrum Master powinien być techniczny/nie-techniczny.

 • Ukończona praca (Done). Definicja ukończenia pozwala  prognozować pracę i zapewnia przejrzystość. Dlaczego tak ważne jest posiadanie czytelnych kryteriów jakościowych dla wytwarzanego oprogramowania.

 • Wartościowe zdarzenia scrumowe. Jak nauczyć zespół wykorzystywać produktywnie czas na zdarzeniach scrumowych. Techniki facylitacji i moderacji.

 • Wdrażanie Scruma w organizacji. Jak zmieniać organizacje? Strategie, które pomagają zmieniać organizacje tak, żeby wspierała Scruma. Postawy proaktywne.

Venue

 

Ośrodek szkoleniowy: WeGroup PGE Narodowy

Adres: Warszawa, ul. Al. Księcia Józefa Poniatowskiego 1

Dojazd: Niestety nie zapewniamy darmowych miejsc parkingowych pod budynkiem.

Registration

Registration for this class has closed