Professional Scrum Master Warszawa, May 25-27, 2020

PSM

Course Overview

Converted to Virtual

Szkolenie online - 18h - 3 dni po 6 godzin (wliczając przerwy). Harmonogram szkolenia online:

  • 09.00 - 11.30 sesja online,
  • 11.30 - 12.30 przerwa,
  • 12.30 - 15.00 sesja online.

Professional Scrum Master™ to akredytowane szkolenie od Scrum.org, poszerzające wiedzę i budujące niezbędne kompetencje do pełnienia roli Scrum Mastera w organizacji. Uczestnicy poprzez warsztatową formę i omawiane przykłady, zagłębią się w praktyki usprawniania całościowej efektywności organizacyjnej.

Omawiany program pozwoli z jednej strony lepiej zrozumieć i wspierać mechanizmy samoorganizacji, budować współodpowiedzialność i usuwać przeszkody organizacyjne blokujące przed potencjałem poprawnego wprowadzenia Scrum w organizacji. Z drugiej strony, program dostarcza praktyki i narzędzia pozwalające lepiej zarządzać ryzykiemplanowaćmierzyć monitorować ciągłe dostarczanie wartości biznesowej.

Dzięki temu szkoleniu aktualni bądź aspirujący Scrum Masterzy zdobędą kompetencje umożliwiające wspieranie nie tylko Zespołu Developerskiego, ale również Właściciela Produktu oraz innych interesariuszy, skalując zwinne zarządzanie na całą organizację. Z kolei uczestnicy na stanowiskach liderskich i menedżerskich zrozumieją, czym na co dzień zajmuje się Scrum Master oraz jak dużą wartość może przynieść dla całej organizacji.

Price: PLN 3400

Course Details

Location

Warszawa, Poland

Date

May 25, 2020
May 27, 2020

More Information

Language: Polish

Registration

Registration for this class has closed