Professional Scrum Product Owner Live Virtual Class, Dec 9-11, 2020

PSPO

Course Overview

Online PSPO to znane certyfikowane szkolenie Professional Scrum Product Owner realizowane w formie interaktywnego warsztatu za pośrednictwem Internetu.

Wykorzystując nasze doświadczenie w pracy i szkoleniu zdalnym przekazujemy ten sam zakres wiedzy i narzędzi co w szkoleniu stacjonarnym, ale w sposób maksymalnie wykorzystujący unikalne możliwości i przewagi środowiska wirtualnego.

Jako uczestnik tego szkolenia:

 • zapoznasz się szczegółowo z teorią Scrum i Agile dzięki dokładnemu wykładowi online, utrwalisz wiedzę dzięki testowi sprawdzającemu,
 • uzyskasz odpowiedzi na swoje pytania i pogłębisz wiedzę podczas sesji LVC na żywo z trenerem i innymi uczestnikami szkolenia (używamy najlepszej na rynku platformy Zoom),
 • wspólnie z innymi uczestnikami przygotujesz produkt korzystając z narzędzi współpracy online takich jak wirtualne tabliceczat i komunikacja głosowa w grupie, w ten sposób nie tylko poznasz narzędzia przydatne Product Ownerowi ale także nauczysz się jak wykorzystywać je w środowisku online,
 • dzięki podziałowi szkolenia na 3 dni (około 6h obciążenia każdego dnia) unikniesz przeciążenia i niewygody siedzenia cały dzień w słuchawkach przed ekranem, zachowasz świeży umysł i energię co pozwoli ci lepiej skorzystać z zajęć,
 • dzięki możliwości dołączenia do Ścieżki Rozwoju Product Ownera możesz pozostać w stałym kontakcie z trenerami po zakończeniu szkolenia.

Szkolenie składa się z modułów (sesji Live Virtual Classes, LVC) – interaktywnych zajęć prowadzonych przez trenera PST, które zawierają również ćwiczenia realizowane przez uczestników w zespołach. Pracując w grupach uczestnicy ćwiczą pracę w rozproszonych – zdalnych – zespołach, jednocześnie ucząc się zwinnego zarządzania produktem z pomocą Scrum.

Moduły wykładowe dotyczące Scrum i Agile realizowane są poprzez e-learning, do którego dostęp uzyskujesz natychmiast po zakupie udziału w szkoleniu. Dzięki czemu każdy uczestnik może we własnym tempie zapoznać się z teorią przed udziałem w zajęciach interaktywnych. Pozwala to na zbudowanie lepszych podstaw teoretycznych niż w przypadku wielu szkoleń stacjonarnych.

Zajęcia LVC obejmujące przede wszystkim ćwiczenia i pytania uczestników są rozłożone na przestrzeni trzech dni, w blokach po 6h rozdzielonych przerwami. Taka długość sesji umożliwia utrzymanie skupienia, co jest szczególnie istotne biorąc pod uwagę większą intensywność zajęć online w porównaniu do zajęć stacjonarnych. Jest to zgodne z zaleceniami wiodących ekspertów od szkoleń online, które potwierdza również nasze doświadczenie.

Dzięki takiemu układowi szkolenie Online Professional Scrum Product Owner umożliwia to nie tylko udział w szkoleniu bez wychodzenia z domu, ale przede wszystkim pozwala zapoznać się ze sposobem pracy i narzędziami wykorzystywanymi przez rozproszone zespoły scrumowe.

Tak jak przy stacjonarnej wersji szkolenia uczestnicy otrzymują jedno darmowe podejście do egzaminu certyfikacyjnego PSPO-I, ważne bezterminowo. Jeśli przystąpią do egzaminu do 14 dni od otrzymania ze Scrum.org zaproszenia na egzamin, to wówczas jeśli przy pierwszym podejściu nie zdali egzaminu otrzymują bezpłatnie drugie podejście, również ważne bezterminowo.

Dodatkowo, po zakończeniu szkolenia uczestnicy zachowują dostęp do wszystkich wykładów i materiałów. Obejmuje to także unikalny dla danej grupy dokument zawierający m.in. zapis ćwiczeń oraz komentarze trenera. Pozwala to na powtórzenie materiału w dowolnej chwili, co pozwala lepiej zastosować go w praktyce jak również lepiej zdać egzamin certyfikacyjny.

PROGRAM SZKOLENIA

 1. Podstawy teoretyczne Scrum
 2. Omówienie elementów Scrum
 3. Zarządzanie produktem w Agile
 4. Zarządzanie rozwojem produktu poprzez wartość
 5. Sposoby mierzenia wartości dostarczonej
 6. Wartość dostarczana a koszty
 7. Zarządzanie wymaganiami poprzez product backlog
 8. Oszacowania – ich role i metody przygotowania
 9. Planowanie oraz monitorowanie postępów prac w Scrum
 10. Skalowanie w Scrum
 11. Product Owner – kim jest i jaka jest jego rola w zespole
 12. Narzędzia pracy Product Ownera
 13. Przygotowanie do egzaminu PSPO-I

 

RAMOWY PLAN ZAJĘĆ

Każde szkolenie online (znane również jako LVC od Live Virtual Classes) składa się z trzech następujących po sobie dni, z których każdy ma następujący plan ramowy:

 • 8:45 – sesja otwarta, można dołączać
 • 9:00 – 11:00 – pierwsza sesja LVC
 • 11:00 – 11:15 – przerwa 15 minut
 • 11:15 – 13:15 – druga sesja LVC
 • 13:15 – 13:30 – przerwa 15 minut
 • 13:30 – 14:40 – trzecia sesja LVC
 • 14:40 – 14:50 – przerwa 10 minut
 • 14:50 – 15:40 – dodatkowa sesja Q&A (udział opcjonalny dla chętnych)

Pamiętaj: po zakończeniu szkolenia zachowujesz dostęp do wszystkich materiałów!

 

NAJWAŻNIEJSZE KORZYŚCI

 • Akredytacja Scrum.org i certyfikacyjny egzamin Professional Scrum Product Owner w cenie,
 • 3 dni kontaktu z doświadczonym praktykiem Scrum, Certyfikowanym Trenerem Scrum (PST),
 • Praktyczne techniki i metody współpracy z zespołami,
 • Fachowa wiedza pozwalająca na maksymalizacje wartości wytwarzanych produktów.

 

WYMAGANIA

Aby wziąć udział w tym szkoleniu niezbędne jest korzystanie z komputera wyposażonego w mikrofon i kamerę, a także posiadanie łącza internetowego umożliwiającego korzystanie z wideokonferencji. W trakcie sesji live (LVC) wszyscy uczestnicy muszą mieć włączoną kamerę.

Jeżeli nie masz wymaganego sprzętu, łącza lub nie chcesz pracować w taki sposób (z włączoną kamerą) nie bierz udziału w tym szkoleniuzapisz się zamiast tego na szkolenie stacjonarne. Zastrzegamy sobie prawo do usunięcia ze szkolenia osób, które nie będą miały włączonej kamery podczas sesji LVC.

Dodatkowo, jest ważne aby Twój komputer umożliwiał połączenie się do i korzystanie z takich narzędzi jak Zoom, Google Docs, Trello, Mural itp. Jeśli używasz komputera służbowego, na którym dostęp do tych narzędzi może być zablokowany wskazane jest złożenie odpowiednich wniosków zawczasu i wykonanie testów. W razie potrzeby zgłoś się do nas, pomożemy w testowaniu.

 

CERTYFIKACJA

W cenę szkolenia wliczone jest uczestnictwo w dwustopniowym programie certyfikacyjnym Professional Scrum Product Owner – PSPO-I oraz PSPO-II. Uczestnicy otrzymują możliwość bezpłatnego przystąpienia do egzaminu PSPO-I (forma testowa). Egzamin ten można zdawać on-line po zakończeniu szkolenia. Osoby zainteresowane drugim, wyższym poziomem certyfikatu – PSPO-II – otrzymują zniżkę 40% od ceny tego egzaminu ważną bezterminowo. Materiały przygotowujące do zdania egzaminu dostarczamy na szkoleniu.

 

JAK KUPIĆ?

Szkolenie można zakupić bezpośrednio przez naszą stronę, można zarezerwować i zapłacić za swoje miejsce całkowicie on-line

Jeśli z jakichś względów chcesz abyśmy obsłużyli Twoje zamówienie w inny sposób po prostu skontaktuj się z nami

UWAGA: podana tutaj cena może być ceną uwzględniającą aktualne promocje. Sprawdź ostateczne ceny i warunki aktualnie obowiązujących promocji na naszej stronie przed zamówieniem. 

 

ZALETY SZKOLEŃ ONLINE 

Zebrane doświadczenia jak i opinie uczestników pokazują jasno, że szkolenia online nie są gorszą alternatywą szkoleń stacjonarnych. Są inną formą, która ma swoje wyjątkowe cechy i zalety, która lepiej pasuje do rozproszonej, zdalnej pracy która stanie się już na trwałe częścią naszej rzeczywistości.

Przeczytaj o zaletach szkoleń online na żywo na naszym blogu.

Price: PLN 2890

Course Details

Location

Live Virtual Class
 Europe/Warsaw
 
9:00 AM - 3:00 PM

Date

Dec 9, 2020
Dec 11, 2020

More Information

Language: Polish

WARUNKI ZAKUPU

Profesional Scrum Product Owner jest szkoleniem organizowanym w formie otwartej (szkolenie publiczne) jak i zamkniętej (na zamówienie konkretnej firmy).

Jako liderzy na rynku szkoleń Scrum i Agile w Polsce możemy zaproponować Państwu wyjątkowo atrakcyjne ceny. Zapraszamy do kontaktu, by poznać nasze stawki na szkolenia wykonywane na zamówienie.

Cena uczestnictwa w szkoleniu publicznym zawiera:

 • 3 dni intensywnego treningu praktyczno-technicznego,
 • 3 dni bezpośredniego kontaktu z doświadczonym trenerem,
 • przygotowanie do egzaminu Professional Scrum Product Owner – wliczonego w cenę szkolenia! (egzaminy przeprowadzane przez przez Scrum.org ),
 • jeśli podejdziesz do egzaminu PSPO-I w ciągu 14 dni po otrzymaniu kodu od Scrum.org, ale nie uda ci się uzyskać certyfikatu, możesz bezpłatnie przystąpić do egzaminu po raz drugi,
 • poszkoleniowe warsztaty online.

Zastrzegamy prawo do zmiany cen w przypadku zmian sytuacji ekonomicznej. Zmiany takie nie dotyczą już opłaconych rezerwacji.

Miejsce uważamy za zarezerwowane z chwilą otrzymania podpisanego formularza zamówienia. Liczba miejsc jest ograniczona, w związku z czym decyduje kolejność odesłania formularzy.

Rezygnacja możliwa jest do trzech tygodni przed datą szkolenia. Po tej dacie rezygnacje nie są możliwe, można jednak zmienić osoby mające wziąć udział w szkoleniu przy zachowaniu liczby wykupionych rezerwacji. Zwrot pełnej wpłaconej kwoty nastąpi także gdyby – co mało prawdopodobne – szkolenie musiało zostać odwołane.

W przypadku osób prywatnych wymagana jest płatność przed szkoleniem. 

W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości prosimy o kontakt pod adresem e-mail: szkolenia@codesprinters.com lub telefonicznie +48 (12) 379 34 14.

Niniejsza strona ma charakter informacyjny a podana cena może być ceną promocyjną. Prosimy o sprawdzenie ostatecznych cen i warunków na naszych stronach, aby sprawdzić warunki aktualnie obowiązujących promocji. Wszelkie podawane ceny podane ceny są cenami netto, należy do nich doliczyć 23% VAT.

INFORMACJE DODATKOWE

Zachęcamy do rozszerzenia standardowego programu kursu PSPO o warsztat Product Owner Toolbox®, który dostarczy praktycznych narzędzi, jakie Product Owner powinien znać i stosować w swej pracy.

Registration