Professional Scrum Product Owner Katowice, May 13-14, 2020

PSPO

Course Overview

Converted to Virtual

This PSPO training will be delivered in Polish hence all the information is in that language.

PSPO to szkolenie, które pokazuje, jak maksymalizować wartość produktu poprzez dostarczanie tego, co potrzebne. Przygotowuje ono uczestników do pełnienia roli Product Ownera. Dzięki licznym ćwiczeniom i dyskusjom mogą oni poznać potrzebne im zasady Scruma oraz doświadczyć na czym polega współpraca Product Ownera z zespołami w celu maksymalizacji zysku.

Price: PLN 2975

Course Details

Location

Katowice, Poland

Date

May 13, 2020
May 14, 2020

More Information

Language: Polish

To be published a few weeks before the training.Szkolenie Professional Scrum Product Owner to intensywny warsztat przygotowujący uczestników do wejścia w rolę Product Ownera i świadomego zarządzania produktem. Uczestnicy poznają zwinne podejście do zarządzania projektami oraz techniki tworzenia produktu w oparciu o wartość (Value Driven Development) i planowania jego rozwoju w dłuższym horyzoncie czasu niż jeden czy dwa sprinty.

 

Program

  • Scrum i rola Product Ownera
  • Zwinne zarządzanie produktem
  • Zarządzanie przez wartość (Value Driven Development)
  • Planowanie wydań
  • Zarządzanie Product Backlogiem

 

Dla kogo jest to szkolenie?

Szkolenie Professional Scrum Product Owner™ dedykowane jest przede wszystkim obecnym i przyszłym Product Ownerom, kierownikom projektu, kierownikom produktu i analitykom biznesowym. Z warsztatu skorzystają również Scrum Masterzy i agile coachowie, którzy chcą lepiej zrozumieć pracę Product Ownera.

Venue

To be published a few weeks before the training.

Professional Training Network Provider

Brass Willow

Registration

Registration for this class has closed