Professional Scrum Product Owner Kraków, Apr 16-17, 2018

PSPO

Course Overview

The training is provided in Polish, hence the information is provided in this language.

Rola Product Ownera  to nie tylko tworzenie i zarządzanie Product Backlogiem. Jako przyszły lub obecny Product Owner potrzebujesz pełnego zrozumienia wszystkich aspektów zarządzania produktem.

Professional Scrum Procuct Owner (PSPO) to dwudniowy kurs zapewniający Product Ownerom podstawową i praktyczną wiedzę niezbędną do pracy z użyciem Scruma. Kurs dzięki licznym ćwiczeniom i przykładom pozwoli Ci poznać wpływ ram Scruma na maksymalizacje produktu.

Szkolenie prowadzone przez licencjonowanego z ramienia scrum.org trenera Wojciecha Walczaka to świetna okazja, aby zdobyć solidną dawkę wiedzy.

Wojciech Walczak to praktyk zwinnego wytwarzania oprogramowania, który prócz nauczania i szkoleń, świadczy usługi consultingowe dla największych firm na arenie międzynarodowej, jak również wytwarza własne produkty wykorzystując Scruma.

Price: PLN 3400

Course Details

Location

Kraków, Poland

Date

Apr 16, 2018
Apr 17, 2018

More Information

Language: Polish

Dlaczego Professional Scrum Product Owner?

Podczas szkolenia PSPO jako uczestnik będziesz prowokowany do myślenia w kategoriach i zasadach Scruma, tak by uzyskać lepsze zrozumienie, jakie działania powinieneś podjąć, gdy powrócisz do pracy lub staniesz się członkiem nowego zespołu. Po szkoleniu:

 • będziesz potrafił pełnić rolę Product Ownera dla zespołów scrumowych, jak i dla interesariuszy,
 • będziesz potrafił efektywnie zarządzać przyrostem wartości wytwarzanych produktów,
 • będziesz prawidłowo zarządzał portfelem produktu (Product Backlog Items) oraz znał najlepsze narzędzia do ich gromadzenia,
 • będziesz wykorzystywał techniki monitorowania postępów prac.

Dla kogo PSPO?

Jeżeli jesteś zaangażowany w rozwój produktów i chcesz poznać Scruma z innej perspektywy lub jesteś odpowiedzialny za biznesową stronę produktu – to szkolenie jest właśnie dla Ciebie! Podczas warsztatu PSPO szkolimy między innymi:

 • Product Ownerów
 • Project Menadżerów
 • Product Menadżerów
 • klientów i akcjonariuszy zespołów zwinnych
 • Scrum Masterów
 • oraz wszystkich, którzy chcą w sposób efektywny zarządzać wartością wytwarzanych produktów

Co otrzymujesz zapisując się na szkolenie?

 • doskonałe szkolenie poprowadzone przez dwóch certyfikowanych trenerów o dogłębnej wiedzy i znajomości Scruma oraz bogatym doświadczeniu ze stosowania Scruma w praktyce,
 • wszystkie potrzebne materiały w wersji elektronicznej oraz papierowej,
 • jednorazowe hasło do sprawdzianu PSPO I (umożliwiającego uzyskanie certyfikatu PSPO I),zniżkę w wysokości 40% na zakup hasła do sprawdzianu PSPO II,
 • darmową sesję coachingowo-mentoringową dostępną dla uczestników szkolenia wciągu 2 tygodni od zakończenia kursu,
 • dwa obiady i poczęstunek w czasie trwania szkolenia,
 • po drugim dniu szkolenia trenerzy z przyjemnością pozwolą się zaprosić na "kawę", by nieformalnie porozmawiać o Scrumie, podzielić się historiami z „placu boju” oraz przedyskutować wszelkie sytuacje problematyczne, z którymi być możne się zmagasz.

Co warto zrobić przed szkoleniem?

Zapoznaj się z treścią Scrum Guide oraz podejmij próbę przejścia sprawdzianu Scrum Open assesment i zakończ ją sukcesem.

Polecamy także przeczytanie jednej z książek Kena Schwabera lub ,,Scrum- A Pocket Guide" autorstwa Gunthera Verheyena.

Przygotuj i zabierz ponadto wszystkie problemy i pytania, a na pewno znajdzie się okazja, aby o nich porozmawiać. 

Egzamin i certyfikat

Uczestnicy w cenie szkolenia otrzymują kupon na jedno podejście do egzaminu PSPO-1, a także zniżkę w wysokości 40% na PSPO-2. Podejście do egzaminu (egzaminów) jest nieobowiązkowe i odbywa się w czasie dogodnym dla uczestnika.

Egzamin PSPO I jest złożony z zamkniętych pytań jedno lub wielokrotnego wyboru rozwiązywanych online. Aby go zdać, trzeba uzyskać co najmniej 85%.

Uwaga! 

Jeśli przystąpisz do egzaminu w ciągu 14 dni od daty zakończenia szkolenia i nie uzyskasz wymaganych 85% punktów, Scrum.org prześle Ci kolejny kupon na drugie darmowe podejście.

Więcej informacji na: www.scrum.systemsthinkers.com lub https://www.episteme.events/

Venue

Dokładna lokalizacja szkolenia zostanie podana najpóźniej 2 tyg przed szkoleniem.

Registration

Registration for this class has closed