Scaled Professional Scrum Kraków, Jun 18-19, 2019

SPS

Course Overview

The language of this training will be Polish

Szkolenie Scaled Professional Scrum z Code Sprinters to okazja do zdobycia solidnej wiedzy popartej długoletnim doświadczeniem prowadzącego.

Andy Brandt jest doświadczonym menedżerem, pierwszym polskim trenerem Scrum.org, praktykującym Scrum od 2006 roku, posiadającym duże doświadczenie w doradzaniu organizacjom.

Jest także autorem książki “Agile w Praktyce” – popularnej pozycji zawierającej użyteczną wiedzę dla praktyków metod Agile.

Price: PLN 3600

Course Details

Location

Kraków, Poland

Date

Jun 18, 2019
Jun 19, 2019

More Information

Language: Polish

Dwudniowe szkolenie Scaled Professional Scrum jest najnowszym programem szkoleniowym Scrum.org, przeznaczonym dla doświadczonych praktyków Scrum, którzy chcą dowiedzieć się jak stosować Scrum w dużych przedsięwzięciach, w których konieczne jest użycie wielu zespołów deweloperskich. “Skalowany Scrum to nadal Scrum”, jednak sposób pracy musi ulegać zmianie przede wszystkim po to, by poradzić sobie z głównym wyzwaniem stojącym przed wieloma zespołami pracującymi nad jednym produktem – zależnościami. Scrum.org proponuje metodę ramową skalowania Nexus, która opisuje w jaki sposób rozwiązać ten i inne problemy tak, by Scrum wieloma zespołami rzeczywiście nadal był Scrumem.

Aby zapoznać się z pełnym opisem przejdź na naszą stronę

Venue

The course will take place in the meeting room at the Centrum Konferencyjne Ogrodowa, Ogrodowa 58 in Warsaw.

Professional Training Network Provider

Code Sprinters

Registration

Registration for this class has closed