Scaled Professional Scrum Kraków, Dec 17-18, 2019

SPS

Course Overview

The language of this training will be Polish

Szkolenie Scaled Professional Scrum z Code Sprinters to okazja do zdobycia solidnej wiedzy popartej długoletnim doświadczeniem prowadzącego.

Andy Brandt jest doświadczonym menedżerem, pierwszym polskim trenerem Scrum.org, praktykującym Scrum od 2006 roku, posiadającym duże doświadczenie w doradzaniu organizacjom.

Jest także autorem książki “Agile w Praktyce” – popularnej pozycji zawierającej użyteczną wiedzę dla praktyków metod Agile.

Price: PLN 3600

Course Details

Location

Kraków, Poland

Date

Dec 17, 2019
Dec 18, 2019

More Information

Language: Polish

Dwudniowe szkolenie Scaled Professional Scrum jest najnowszym programem szkoleniowym Scrum.org, przeznaczonym dla doświadczonych praktyków Scrum, którzy chcą dowiedzieć się jak stosować Scrum w dużych przedsięwzięciach, w których konieczne jest użycie wielu zespołów deweloperskich. “Skalowany Scrum to nadal Scrum”, jednak sposób pracy musi ulegać zmianie przede wszystkim po to, by poradzić sobie z głównym wyzwaniem stojącym przed wieloma zespołami pracującymi nad jednym produktem – zależnościami. Scrum.org proponuje metodę ramową skalowania Nexus, która opisuje w jaki sposób rozwiązać ten i inne problemy tak, by Scrum wieloma zespołami rzeczywiście nadal był Scrumem.

Aby zapoznać się z pełnym opisem przejdź na naszą stronę

Professional Training Network Provider

Code Sprinters

Registration